Pewne zwycięstwo mimo gry w "9".

W tym meczu trener nie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych A. Bronki i B. Rowińskiego ale mimo to morale w zespole było wysokie. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem ale to my kontrolowaliśmy grę. Rozmowa w przerwie meczu była bardzo skuteczna bo już w 47 minucie wyszliśmy na prowadzenie po bramce I. Wirkusa i asyście D. Wnuk-Lipińskiego. Ten sam zawodnik już 6 minut później ustalił wynik na 2-0. Mimo dobrego wyniku w naszym zespole zapanowała nerwowość. W 54 minucie po drugiej żółtej kartce boisko musiał opuścić P. Plata. Goście próbowali wykorzystać przewagę liczebną ale wyglądało to tak jakby to oni grali w osłabieniu. Mogliśmy podwyższyć prowadzenie gdyby więcej zimnej krwi zachował rezerwowy D. Gierszewski, który musiał zmienić kontuzjowanego M. Jaszula. Mecz kończyliśmy w "9" ponieważ czerwoną kartkę po drugiej żółtej otrzymał D. Bartków.