3 punkty zostają u Nas.

Czwarty mecz ligowy rundy rewanżowej nareszcie zakończony pewnym zwycięstwem. Od pierwszej minuty Nasz zespół kontrolował grę i do przerwy prowadziliśmy po bramce z rzutu karnego 1-0. Wynik mógłby być dużo wyższy gdyby skuteczność była lepsza. Drugą połowę rozpoczęliśmy od szybko zdobytej bramki na 2-0 bo już w pierwszej akcji po podaniu I. Wirkusa pierwszą bramkę po powrocie do drużyny zdobył D. Wnuk-Lipiński. Drużyna gości przez swoją nieporadność grała nerwowo co poskutkowało czerwoną kartka w 70 minucie meczu. Grając w przewadze GKS podwyższył wynik na 3-0 a w końcówce meczu wynik ustalił A. Bronka po samotnym 40 metrowym rajdzie między zawodnikami Koczały.