LIDER jest Nasz!

Mimo gry w "9" od 56 minuty remisujemy w Motarzynie 1:1 i zasiadamy wygodnie na fotelu LIDERA !

Pierwsze stracone punkty w tym sezonie...dają nam pozycję lidera. Mecz rozstrzygnął  już po 4 minutach. W 3 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po bramce K. Komara ale tuż po wznowieniu gry od środka boiska na 1:1 trafił Dawid Wnuk-Lipiński. Szkoda straconych punktów ale biorąc pod uwagę grę w osłabieniu przez ponad pół godziny (w 53 minucie czerwoną kartkę obejrzał Mateusz Wirkus, a w 56 Dawid Konopka) to dobry wynik. Najważniejsza informacja to jednak awans na pierwsze miejsce w tabeli dzięki zwycięstwu Granitu Koczała z Liderem Rychnowy.